Spam

Tutaj możecie zrobić reklamę swojego bloga.
Nie obiecujemy, że dodamy go do polecanych : ) x

33 komentarze:

 1. Emocjonujący, burzliwy i niebezpieczny romans wszechwładnego mężczyzny, który nigdy nie słyszy słowa „nie”, a także kobiety, która wyznacza własne grancie bezwzględne.

  Harry Styles mógł mieć każdą kobietę. Był przystojny, pociągający i władczy. Nasz wzajemny pociąg był oczywisty. Pragnęłam należeć do Harrego. Czy dam sobie radę z jego coraz śmielszymi żądaniami? Czy muszę wyjawić Harremu najmroczniejszą prawdę, która może na rozdzielić?
  Proszę Harry uwolnij mnie.

  http://release-me-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. On jest tajemniczym chłopakiem, zagadką. Ona to pozornie zwykła, szczęśliwa dziewczyna. Co się stanie, gdy On się w niej zakocha? Co stanie na drodze, dlaczego nie jest bezpieczna?

  Krucha, niewinna i niewinna - poznaj Karen Stone.  http://gentlestone.blogspot.com

  PS. BURN JEST WCIĄGAJĄCE :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Louis Tomlinson ginie w wypadku. Kilka godzin później budzi się w szpitalu, lecz nie wierzy własnym oczom w to, co widzi.Na przeciwko niego, w rogu sali, stoi łóżko, a w nim leży on sam… Martwy. Lecz kto powiedział, że życie kończy się wraz ze śmiercią? Jako że za dawnych czasów chłopak nie był normalny. Obrabiał ludzi, bił ich i zabijał. Dostał zadanie. Ma trzy miesiące na wykonanie go. Jeżeli tego nie zrobi, jego dusza już na zawsze będzie sie błąkała w przestrzeni, gdzie nie ma nic. Tylko on.
  Larry Stylinson
  LINK: www.dont-let-me-gooo.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wydalony ze starej szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 5. "(...)Dla swojego szczęścia poświęcam własne szczęście.
  Aniołowie w niebie zakryli oczy skrzydłami i zapłakali, jak zawsze, kiedy mąż bije żonę."

  Olivia jest młodą matką, która ucieka od narzeczonego-tyrana.
  Kiedy już myśli że jej życie stało się stabilne, zaplątuje się w niezwykle ciężki i trudny związek. Jakby tego było mało, musi wrócić do starego życia by chronić swoich bliskich.
  Czy dziewczyna podejmie słuszną decyzje, nawet jeżeli będzie musiała pozostawić swoje marzenia, plany i... swoje szczęście?

  http://another-love-child.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Claire Brown to zwyczajna nastolatka, która ma kochających rodziców i brata.
  Nie ma żadnych przyjaciół i jest wyśmiewana w szkole.
  Jej życie zmienia się o 180 stopni kiedy przez przypadek poznaje Harrego Stylesa - szkolnego badboya.
  Wspólny projekt z historii zbliża ich do siebie.
  Claire uważa go za ideał chłopaka.
  Czy pozna jego mroczny sekret?
  Czy dowie się o jego zawodzie?
  I najważniejsze...
  Czy Harry obroni przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

  Link: gangczerwonychwezy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. I cz. opowiadania:

  Dziewiętnastoletnia Fay Teasdale po napisaniu matury wyjeżdża do Londynu na wakacje do swojej siostry Lou Teasdale. Za zadanie ma opiekować się jej dwuletnią córeczką Lux, której jest chrzestną. Poznaje tam pięciu zwariowanych chłopaków Harry'ego Styles'a, Niall'a Horan'a, Louis'a Tomlinson'a, Liam'a Payne'a, Zayn'a Malik'a. Do jednego z nich nie ma optymistycznego nastawienia. Los uśmiecha się do brunetki i jednocześnie płata figle. Siostra proponuje jej wyjazd w trasę koncertową wraz z nią jej narzeczonym Tom'em, Lux, oraz chłopcami. Zgodzi się na dziesięć miesięcy podróżowania po krajach wraz z piątką pokręconych chłopaków ? Czy poradzi sobie z ciągłym dogryzaniem jednego z nich ?

  II cz. opowiadania

  Fay Teasdale to była dziewczyna Zayn'a Malika. Oboje wrócili do siebie ze względu na jedną małą osóbkę, Sophie. Jest to dziecko dziewczyny z ktorą przespał się niegdyś Malik. Niestety ona zginęła w wypadku samochodowym. Teraz Mulat stał się wrednym oschły i obojętny. Co noc ma inną partnerkę, a temu wszystkiemu przygląda się niczemu winna Fay. Podczas trasy WWA wszystko zaczyna się zmieniać...
  Zwiastun do II części :)
  http://m.youtube.com/watch?v=RCwRyBdqNSs&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DRCwRyBdqNSs#
  Serdecznie zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. ZAPRASZAM! TŁUMACZENIE FF!

  [...] profesor McKenney nie będzie w stanie uczyć kursu w tym semestrze. Na jego miejsce wstąpi jego asystent pan H. Styles.

  sonata-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. http://climbing-the-walls-pl.blogspot.com/


  Haley traci najbliższe osoby w swoim życiu, do tego dochodzą uczucia, o których chciała zapomnieć. Zapraszam serdecznie, mam nadzieje, że to jedno dość tajemnicze zdanie cię zachęci do wejścia :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Ona - miła
  On - uparty
  Ona - opuszczona
  On - kochany
  Ona - nie wierzy w miłość
  On - nigdy prawdziwie nie kochał
  Dla niej - liczy się szczęście
  Dla niego - dobry seks
  Czy kiedy ich drogi się spotkają, coś się wydarzy? Czy on obróci jej życie do góry nogami? Czy ona kiedykolwiek zazna spokój? O tym dowiecie się czytając tego bloga :)
  http://nicole-have-gold-thoughts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 12. http://hills-across-the-sheets.blogspot.com/
  Każde marzenie ma swoją cenę, każdy sekret ma swojego powiernika. Cecily, nastoletnia artystka i Luke, niespełniony młody muzyk, których drogi spotkały się w sposób tak prozaiczny, jak nikt nigdy by nie mógł przypuszczać. Historia niezwykłej znajomości, marzeń i pragnień... marzeń, które nigdy nie będą całkiem ich.

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Alison - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam !
  Harry Styles pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł. Harry czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia. Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

  http://break-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Rose wyprowadza się z Bristolu aby ochronić rodzinę. Bo kto powiedział że każda dziewczynka musi być grzeczna. Chce zacząć od nowa w Londynie i polepszyć relacje z ojcem.

  Niall to typowy... em Niall, bo kto nie zna Niall'a i jego niebezpiecznych przyjaciół.

  Co stanie się kiedy Rose będzie udawać grzeczną dziewczynkę, a Niall da się nabrać?
  http://executed-niall-horan-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. 16-letnia Emilia, która jest polką, mieszka w Nowym Jorku. Nie miała szans na normalne życie, bo jej mamą jest znana modelka, a tatą bizmesmen z kilkoma firmami. Zmienia się to jednak, gdy rodzice pozwalają jej wyjechać na jakiś czas do Polski, do babci. Jest to całkiem inny świat niż ten, w którym żyła do tej pory. W Polsce ludzie lubią ją za to jaka jest, a nie za to czyją jest córką. Zyskuje tam przyjaciółkę i... miłość. A może to tylko zauroczenie? Czy Emilia zostanie w Polsce, czy wróci do dawnego życia?
  no-rain-norainbow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć.
  Nazywam się Victoria. Mam 18 lat i NIE MAM rodziny. Ale pytanie dlaczego? Nie jest to za miła historia.
  Kiedy miałam lat 16, poszłam na imprezę. Upiłam się tam strasznie i poszłam z chłopakiem do łóżka. Następnego dnia obudziłam się koło jakiegoś faceta, byłam bez ubrań. On też. Przestraszona ubrałam się i pobiegłam do domu. Kiedy opowiedziałam rodzicom to co pamiętałam, kazali mi zrobić test ciążowy. Wynik był pozytywny. Miałam w brzuszku dzidziusia. Rodzice nie byli z tego powodu zadowoleni. Poszłam spać. Rano, kiedy się obudziłam zobaczyłam walizkę. Na niej była karteczka ''Spakowaliśmy Cię. Masz godzinę żeby wyjść z naszego domu. Nie chcemy widzieć Ciebie i Twojego bachora nigdy więcej. Żegnaj, mama i tata.'' I tak właśnie straciłam rodzinę...
  Nigdy więcej nie widziałam ich na oczy. 9 miesięcy później urodziła mi się Cindy. 2 miesiące przed moimi urodzinami. Przez całe 2 lata zajmowałam się nią. Niedługo miałam się dowiedzieć, kto jest jej ojcem...
  http://black--and--white--angel.blogspot.com/
  ZAPRASZAM
  /Karolciaa

  OdpowiedzUsuń
 18. historia pełna brutalnej miłości. młoda dziewczyna przez przypadek poznaje Harrego Stylesa, który jak się okazuje nie prowadzi normalnego życia. jest przez niego narażona na wiele niebezpieczeństw. zapraszam http://cisza-harrystylesff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Każdy z nas posiada dwie strony osobowości.
  Jedna pochłonięta jest przez ciemność, druga przez jasność.
  Gubimy się.
  Zbaczamy z właściwej ścieżki.
  Zatracamy się w ciemności.
  Co wydarzy się, gdy dwa przeciwieństwa stanął na swoich drogach?
  Jak potoczy się historia tych, którzy przedstawiają te dwa kierunki?
  Czy Samantha pomoże Harremu?
  A może to on wciągnie ją w ciemność?

  ZAPRASZAM NA: http://darkness-has-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Hejka! Na początku sorki za spam.
  No więc robię szablony o 1D i nie koniecznie, jeśli jest ktoś chętny pisać na e-mail: szablonyonedirection@onet.pl
  Napiszcie, a dowiecie się więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Dru traci brata w wypadku samochodowym. Postanawia odnaleźć osobę, która ma serce jej brata
  http://searching-for-my-brothers-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Dziewczyna, która nigdy nie zaznała miłości rodziców. Miała problemy w przaszłości. Fałszywa miłość, Ból.... Czy gdy pozna pewnego przystojnego bruneta jej życie się zmieni na lepsze? A może na gorsze? A co jeśli on też ma sekrety z przeszłości..Czy przez nie może zagrażać im niebezpieczeństwo? Dowiedz się sam czytając mojego bloga: http://my-very-hard-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. "- Kiedy, tak naprawdę, przestał pan żyć? - Jego puste, zielone oczy wpatrywały się przez chwilę w kieliszek, który błyszczał złowrogo w świetle pubowskiej jarzeniówki. Z jego zmęczonej twarzy, po raz pierwszy wyczytałam ból, który rozsadzał go od środka. Pan Harry zaśmiał się ironicznie, ukazując w swoich policzkach dwa, urocze wgłębienia, ale pozorna radość nie objęła jego oczu, nadal były przerażająco matowe i pozbawione życia. Mężczyzna przechylił kieliszek, opróżniając jego zawartość i wreszcie na mnie spojrzał.
  - Kiedy ostatecznie uśmierciłem swoje serce. Sam, samotny, samiusieńki..."

  Zapraszam :) Unbreakable Sky

  OdpowiedzUsuń
 24. Serdecznie zapraszam http://behindthemask-btm.blogspot.com/

  Rose Jackerson wielka gwiazda muzyki pop. Wydawałoby się, że ma wszystko. Pieniądze, sławę, prestiż, urodę, talent... Ale czy to jest najważniejsze w życiu? Czy kiedy będzie miała problemy znajdą się przy niej rodzina i przyjaciele? Na jej drodze stanie piątka zwariowanych chłopaków. Czy egoistyczna i uparta Rose będzie w stanie otworzyć się przed nimi i im zaufać? Pokaże im prawdziwe oblicze? Czy będzie potrafiła sprostać nowym wyzwaniom? Dnia kiedy spotka członków jednego z najsłynniejszych boysbandów na świecie jej życie obróci się o 180 stopni. Pytanie tylko czy na lepsze...

  OdpowiedzUsuń
 25. Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna nie miała lekko, jednak nie narzekała.Pewnego dnia nie wytrzymała.Zaczęła się ciąć.Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.Pewnego dnia postanowiła się zabić.Trafiła do szpitala.Odratowano ją, rodzice zrozumieli swój błąd.Postanowili wysłać ją do babci, myśląc,że to coś pomoże.Dziewczyna poznała tam Zayna, Nialla, Louisa, Liama i Harrego.Swoich przyszłych nowych przyjaciół.Spotkała dawną przyjaciółkę, która zmieniła się nie do poznania.Czy Emily pogodzi się ze zmianą Eleanor?Jak potoczą się losy dziewczyny nie umiejącej poradzić sobie z rzeczywistością?Co się stanie, kiedy spotkają się dwa różne światy?
  http://lost-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. SPAM

  Północ.
  Mam problemy ze snem.
  Tworzę sobie drogę do ulicy, w której ostatni raz cię zobaczyłem.
  To wojna pomiędzy moją głową i sercem.
  Powiedziałem, że będziesz tą która mnie uratuje.
  I mimo wszystko jesteś moim marzeniem.

  Wiem, że szaleństwem jest wierzyć w głupie rzeczy.
  Naiwny wpatruję się tylko w lufę pistoletu.
  Ale ja tak bardzo wierzę....

  Zapraszam: TOUCH

  OdpowiedzUsuń
 27. Natalie - zbuntowana córka trenera.
  Luke - nowy, ale dobrze zapowiadający się bokser w drużynie jej ojca.

  http://wildrose-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Feeling to blog o dziewczynie (Rose), która postanowiła zacząć samodzielne życie wyprowadzając się od rodziców. Niestety na drodze do normalnego życia, stanął jej pewien chłopak (Harry), który wprowadził mnóstwo zmian oraz "ulepszeń" w jej normalnym, nudnym życiu jakie chciała mieć. Czy to dobry pomysł, aby Harry mieszał jej w głowie? Czy dobrze, że w ogóle go poznała? A jak Rose myśli na jego temat? Tego wszystkiego dowiecie się w moim blogu! Zapraszam ! :)

  Link do bloga : http://feelingfanfictionharrystyles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Louis Tomlinson ma już powoli dość sławy. Podczas ucieczki przed fankami niespodziewanie spotyka małą i niepozorną Jo. Dziewczyna nie odpowiada na jego pytania, tylko tajemniczo się uśmiecha. Nie jest w niczym podobna do jej rówieśniczek. Dla niej liczą się tylko malowidła, w które może wpatrywać się całymi dniami. Louisa bardzo intryguje jej postać i postanawia lepiej ją poznać. Szybko dowiaduje się, że jej życie nie jest takie kolorowe...

  Zapraszam na zupełnie nową historię- http://ona-jest-tylko-problemem.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Harry jest nastolatkiem o smutnej przeszłości która go w Sobie zamknęła. Louis jest psychologiem , który będzie chciał mu pomóc . Czy Harry otworzy się przed obcą osobą i jej zaufa ? Czy Louis będzie w stanie dotrzeć do Harre'go . I najważniejsze czy pomiędzy tą dwójką dojdzie do czegoś więcej niż tylko ofiarowania pomocy ?
  http://ostatniemarzenie.blogspot.com/ Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 31. - Ściągnij górę od stroju, księżniczko. - Stoję oniemiała, a on nadal robi zdjęcia.
  - Co? - Mój głos jest cichy. Mam nadzieję, że mnie usłyszał. To dziwne, wcześniej się tak nie zachowywał.
  - No dalej, to nic wielkiego. Wszyscy robią takie zdjęcia. Możesz zasłonić później swoje piersi rękoma. - Macha na mnie od niechcenia. Wszyscy to robią? Dziewczyny też? Zaczynam powtarzać sobie w myślach, że kiedyś będę sławną modelka i rodzice w końcu będą ze mnie dumni. Drżącymi dłońmi zaczynam odwiązywać supeł na mojej szyi.
  - Właśnie o to chodzi, księżniczko.

  http://its-nothing-princess.blogspot.com/

  Zapraszamy serdecznie xx

  OdpowiedzUsuń
 32. http://hs-fanfiction.blogspot.com/

  W roli głównej:

  Harry Styles jako on sam
  i
  Ashley Benson jako Ashley Willer

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej! Miło by było gdybyś wpadła do mnie! Dopiero zaczynam i przydałaby się twoja opinia!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń